service5

Montáž a demontáž lešenia

U nás ste v tých správnych rukách!
Naši zamestnanci pravidelne každý rok absolvujú školenia na prácu vo výškach a lešenársku prácu a majú dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore. Zabezpečujeme kompletnú montáž aj demontáž lešenia školenými pracovníkmi. Nemusíte sa vôbec o nič starať. Zavoláte nám, dohodnete si termín obhliadky a my Vám následne pošleme nezáväznú cenovú ponuku.

Dočiahnite do výšok! V našej ponuke nájdete fasádne lešenie, ľahké radové, výsuvné, priestorové, závesné ale aj pojazdné lešenie či atypické/kombinované lešenie. Dokážeme si poradiť s akýmkoľvek typom priestorov. Naše služby môžete využiť pri prácach v interiéri aj exteriéri. Dodáme to najkvalitnejšie lešenie pre vašu stavbu, či iné priestory.

Obhliadku priestorov máte u nás zdarma.

features2

Prenájom lešenia

Prenájom lešenia vždy zahŕňa aj cenu dopravy na miesto určenia a dohaduje sa na presne stanovený termín. Prepravu lešenia zabezpečujeme vlastnými nákladnými vozidlami. Celková výstavba záleží od náročnosti konštrukcie, ale náš tím pracovníkov si poradí s každým priestorom. Pri výstavbe lešenia dbáme v prvom rade na jeho bezpečnosť. Používame drevené alebo hliníkové, perforované podlahy, ktoré zabezpečujú rýchlu montáž a jednoduchú manipuláciu. K hotovému lešenie dostane zákazník protokol o odovzdaní lešenia do užívania a štítok označujúci vyhovujúce lešenie. Po dokončení prác prídu naši zamestnanci lešenie demontovať, prípadne zabezpečia prekládku na iné miesto.

working1

Dokumentácia

Pri montáži lešenia je potrebné dodržiavať normy stanovené legislatívnymi predpismi. Na výstavbu máme pracovníkov školených pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Pri montáži lešenia je potrebné dodržiavať normy, stanovené legislatívnymi predpismi. Pravidelným školením v oblasti BOZP a pre práce vo výškach, chránime aj vás, váš majetok a vašich zamestnancov. Každý náš zamestnanec disponuje lešenárskym preukazom. Po montáži, pred odovzdaním aj počas užívania lešenia je kontrolované odborne spôsobilou osobou a následne je udelený štítok o vyhovujúcom lešení. Dokumentácia spĺňa vždy aktuálne predpisy a parametre pre BOZP.